شرایط و قوانین


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از خدمات موبایل اکسیژن o2tel موارد زیر را به دقت ملاحظه نمایید.
ورود کاربران به وب سایت o2tel و استفاده از خدمات ارائه شده به منزله مطلع بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین ارائه شده می باشد. آگاه باشید که انجام عملیات ثبت سفارش نیازمند پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین o2tel از سوی کاربر می باشد. متذکر می شویم که شرایط و قوانین مندرج، به عنوان جایگزین کلیه توافقات قبلی مد نظر قرار خواهد گرفت و در صورتی که رویه ها و قوانین دچار تغییراتی در آینده شوند، در همین صفحه به روز رسانی گشته و به اطلاع کاربران می رسد. بنابراین استفاده کاربران از وب سایت o2tel.com به مفهوم پذیرش هر گونه تغییر می باشد.
کلیه سرویس ها و خدمات ارائه شده در o2tel منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و کابران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشند.

استفاده از خدمات موبایل اکسیژن o2tel


استفاده از خدمات و سرویس های موبایل اکسیژن و وب سایت o2tel نیازمند ثبت اطلاعات کاربری در فرم ثبت نام می باشد. در غیر اینصورت کاربر مجاز به ثبت سفارش نمی باشد. دقت داشته باشید اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام قابل تغییر نمی باشند، بنابراین در صحت اطلاعات وارده کوشا باشید.

ارتباط با موبایل اکسیژن o2tel


در هنگام استفاده از سرویس ها و خدمات، زمانی که سفارشی ثبت می کنید یا با استفاده از فرم تماس با ما به o2tel پیغام الکترونیکی ارسال می کنید، این امر مورد تایید شما می باشد که o2tel مجاز است از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه یا سایر سرویس های الکترونیکی با شما در ارتباط باشد.
تنها مرجع رسمی فروش اینترنتی موبایل اکسیژن سایت www.o2tel.com می باشد و از هیچ طرق دیگری اقدام به سفارش گیری و فروش کالا نمی نماید. و حضور o2tel در شبکه های اجتماعی google+، facebook و twitter صرفا جهت ارائه اطلاعات در مورد خدمات موبایل اکسیژن می باشد و هیچگونه فروشی در شبکه های ذکر شده انجام نخواهد شد.
دفتر مرکز موبایل اکسیژن واقع در تهران، خیابان جمهوری اسلامی، نرسیده به پل حافظ، پاساژ ایرانیان، طبقه زیر همکف واحد 17 می باشد و موبایل اکسیژن o2tel هیچگونه نمایندگی فروش در سطح شهرها و استان ها ندارد.

ثبت سفارش و عملیات بررسی و آماده سازی


موبایل اکسیژن o2tel امکان ثبت سفارش در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز را برای کاربران در نظر گرفته است. سفارشاتی که در سایت ثبت می شوند، در طول روز های کاری مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
هنگامی که کاربران سفارشی را در سایت ثبت می نمایند، سفارش مورد نظر در صف پردازش قرار می گیرد. توجه داشته باشید آغاز عملیات آماده سازی و ارسال، نیازمند پرداخت کامل وجه سفارش در مدت زمان 72 ساعت پس از ثبت سفارش، می باشد در غیر این صورت o2tel این حق را برای خود محفوظ می دارد تا سفارشاتی که پرداختی برای آنها ثبت نشده است را حذف نماید، واضح است o2tel هیچگونه اقدامی در مورد سفارشات حذف شده انجام نخواهد داد.
در صورتی که موجودی محصولی در o2tel به پایان برسد، حق منتفی کردن سفارش و استرداد وجه سفارش برای o2tel محفوظ است. لیکن این امکان برای کاربران در نظر گرفته شده است تا محصول دیگری را جایگزین نمایند. ضمنا o2tel هیچگاه بدون پیش آمدن شرایط فوق، یا بدون هماهنگی با کاربر تغییری در سفارشات ثبت شده اعمال نخواهد کرد.
آغاز عملیات بررسی نیازمند اطلاعات صحیح وارد شده توسط کاربر در هنگام ثبت سفارش می باشد، بنابراین در صورتی که اطلاعات به صورت نادرست یا ناقص وارد شده باشند، تاخیر در انجام عملیات آماده سازی و ارسال متوجه شخص کاربر خواهد بود.
موبایل اکسیژن o2tel این حق را برای خود قائل است که بدون اطلاع قبلی، رویه ثبت سفارشات را برای کلیه محصولات یا بخشی از محصولات، متوقف نماید. لیکن خود را ملزم به بررسی و ارسال سفارشات ثبت شده قبل از توقف ثبت سفارش می داند.

قیمت گذاری


سیاست قیمت گذاری در o2tel بر اساس سیاست قیمتگذاری خرده فروشی می باشد که توسط تامین کنندگان آن محصول به صورت مصوب مشخص گشته اند. در مورد سایر کالاهای موجود در سایت، سیاست قیمت گذاری بر اساس قیمت های موجود در بازار و کالا های مشابه ارزیابی می شود.
در صورتی که نوسانات شدیدی در بازار و در قیمت ها بوجود بیاید یا اطلاعات قیمت ها در وب سایت به اشتباه اعلام شوند، o2tel این حق را برای خود قائل می شود که در اسرع وقت با کاربر سفارش دهنده ارتباط بر قرار کرده، و با مطلع ساختن کاربر، سفارش مورد نظر را لغو نماید. و وجه پرداخت شده حداکثر تا مدت زمان 48 ساعت به حساب کاربر مسترد خواهد شد و یا با هماهنگی کاربر، کالای ثبت سفارش شده با کالایی دیگر جایگزین خواهد شد.

مالیات


کلیه قیمت های ارائه شده در سایت با احتساب عوارض و مالیات بر ارزش افزوده می باشد و مبلغ جداگانه ای به عنوان مالیات و عوارض از کاربر دریافت نخواهد شد.

هزینه ارسال


هزینه ارسال سفارشات ثبت شده، در حین ثبت سفارش بسته به نوع ارسال، به صورت جداگانه محاسبه شده و به اطلاع کاربر می رسد و با ثبت سفارش، در پیش فاکتور ارائه شده، هزینه مورد نظر مشخص می گردد.

فروش های ویژه


به عنوان ارائه طرح های تشویقی برای کاربران گرامی وب سایت o2tel، روزانه کالاهای مختلفی در قسمت فروش ویژه قرار خواهند گرفت که متناسب با کالای ارائه شده، تخفیفاتی منظور می گردد. این دسته از کالا ها تنها در مدت زمان مشخصی در قسمت فروش ویژه قرار خواهند داشت و در صورتی که زمان فروش ویژه برای کالای مورد نظر به پایان برسد، فروش کالا و محاسبه قیمت ها به صورت عادی خواهد بود.

حریم شخصی


O2tel نهایت تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران گرامی بکار می بندد و تا نهایت توان از حریم شخصی کاربران دفاع خواهد نمود. و استفاده شما از سرویس ها و خدمات سایت o2tel نشانگر اعتماد و اطمینان شما به این موهم می باشد.
توجه داشته باشید مسئولیت حفاظت از حساب کاربری و رمز عبور بر عهده کاربران می باشد و پیامد های تمامی اقدامات انجام شده تحت عنوان حساب کاربری کاربران، متوجه شخص کاربر می باشد.

حق تکثیر


تمامی مطالب ارائه شده در سایت o2tel مانند متون، گرافیک، اسکریپ، رویه ها، داده ها و کلیه محتوای موجود در سایت شامل قانون حق تکثیر بوده و به عنوان اموال و دارایی های موبایل اکسیژن o2tel در نظر گرفته می شوند و هرگونه استفاده تجاری، غیر تجاری بدون مجوز کتبی، استفاده از روش های داده کاوی و روبات ها باعث ایجاد حق پیگرد قانونی خواهد شد.

اصالت کالا


تمامی کالاهایی که در o2tel به فروش می رسند اصلی بوده و به هیچ عنوان کالاهای غیر اصلی و کار کرده در o2tel بفروش نمی رسد.

ضمانت


ضمانت موبایل اکسیژن o2tel تنها شامل کالاهایی می گردد که با عنوان ضمانت o2tel بفروش برسند و موبایل اکسیژن هیچگونه مسئولیتی در قبال کالاهایی که با گارانتی های اصلی و شرکتی بفروش برسند، ندارد و تنها می تواند خریداران گرامی را در مسیر ارتباط با شرکت گارانتی کننده و امور مربوطه، راهنمایی نماید.

کالاهای تحویلی


موبایل اکسیژن o2tel تمامی تلاش خود را در ارائه مطالب کامل و صحیح در مورد کالا ها می نماید. در صورتی که مغایرتی بین اطلاعات ازائه شده و کالای ارسال شده مشاهده گردید کاربران موظفند ظرف مدت 24 ساعت اعلام مغایرت نمایند.
در صورت مشاهده مغایرت فنی حداکثر تا 48 ساعت پس از تحویل کالا مشتریان محترم ملزم هستند مراتب را به اطلاع پشتیبانی موبایل اکسیژن o2tel برسانند.

آسیب فیزیکی در کالاهای تحویلی


موبایل اکسیژن در ارسال کالاهای خریداری شده، نهایت دقت را در بسته بندی ایمن و استاندارد کالا بکار می گیرد. بنابراین بروز آسیب فیزیکی در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و موبایل اکسیژن در صورت تایید شرکت حمل و نقل مورد نظر، تمام تلاش خود را در راستای جبران خسارت بکار می گیرد.
آسیب های وارد شده در هنگام حمل و نقل باید حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل سفارش به واحد پشتیبانی موبایل اکسیژن o2tel از طریق صفحه تماس با ما، با ارسال ایمیل، ارسال پیغام و یا تماس با فروشگاه با شماره 021-66736513 اطلاع داده شود. کالای مورد نظر به همان صورتی که خریدار تحویل گرفته به صورت کامل و با تمامی لوازم به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور سفارش به موبایل اکسیژن ارسال شود.
در نظر داشته باشید آسیب های فیزیکی وارده به بسته بندی و کالا در هنگام حمل و نقل، در زمان تحویل کالا قابل مشاهده هستند و خریداران می توانند با عدم تحویل کالای مورد نظر موجب عودت کالا به موبایل اکسیژن شوند تا پس از بررسی جهت ارسال مجدد اقدام گردد.

هدف موبایل اکسیژن (o2tel) همواره جلب رضایت و آسودگی خاطر خریداران گرامی بوده و خواهد بود.

به o2tel خوش آمدید
سبد خرید کالا
 
راهنمای خرید   |   تماس با ما   |   صفحه اصلی   تماس با فروشگاه : ٦٦٧٣٦٥١٣ - ٠٢١
 
 
استفاده از مطالب سايت o2tel.com فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است کليه حقوق اين سايت متعلق به موبایل اکسیژن می باشد
o2tel.com - Copyright © 2013-2018 - All rights reserved